Pomáhejte s námi!

Zaujala Vás naše práce a chcete se podílet na našem fungování? Můžete nás podpořit finančně, materiálně i vlastní prací.

Nakupujete on-line? A věděli jste, že nás tím můžete podpořit, aniž by vás to cokoliv stálo?  

Na odkaze https://bit.ly/30Kc-pro-Spolecenstvi-Romu-na-Morave si přidejte Pomocníka a my za to dostaneme bonus 30 Kč. S givtím Pomocníkem pak můžete nakupovat přes internet jak jste zvyklí, ale část peněz z vaší objednávky půjde na dobrou věc pro naši organizaci. Důležité je, že při tom neplatíte nic navíc a Pomocník vás vždy upozorní na možnost přispět tam, kde je to možné. Akce platí od 13. 12. do 16. 12. 2021. 

Děkujeme za všechny stažené Pomocníky a sdílení tohoto příspěvku, vážíme si toho.

Materiální pomoc

Dokážeme využít spoustu věcí! Jste v blízkosti jedné z našich poboček? Ozvěte se prosím se svou nabídkou – nepohrdneme starším kancelářským nábytkem ani funkčním vybavením, čas od času rodiny, se kterými spolupracujeme, zažívají takovou nouzi, že přivítají potravinovou pomoc či vaše vyřazené oblečení, boty, či deky. Odrostly vám děti a máte sklep plný smutných hraček? Jste pastelkový král? Máte doma nevyužité sportovní náčiní? Do našich klubů se nám to hodí, sportujeme, malujeme si a hrajeme si v jednom kuse!

Finanční podpora

Na číslo účtu 2300661977/2010 u Fio banky nám můžete zaslat jakoukoliv jednorázovou či pravidelnou platbu. Nezapomeňte do zprávy pro příjemce napsat své jméno a adresu, abychom vás mohli snadno identifikovat. Pokud tam napíšete svou emailovou adresu, ozveme se vám a na potřebné se přeptáme. Naši podporovatelé dostávají např. tištěné noviny Romano hangos či vstup zdarma na kulturní akce, které pořádáme.

Dar = sleva na dani

Na požádání vám na konci kalendářního roku vystavíme doklad o celkové výši darů naší organizaci v daném roce. Můžete jej pak uplatnit při výpočtu výše daně z příjmu.

Konkrétní účel? Není problém!

Díky struktuře naší organizace Vám nabízíme možnost podpořit konkrétní lokalitu, činnost či oblast naší práce. Buď využijte e-mailové domluvy, nebo jen zadejte do zprávy pro příjemce např. město, pro které chcete, aby byl váš dar využit.

Pár kliků pro vás = pár % pro nás

Můžete nám přispět i tak, aby vás to vůbec nic nestálo, a to za použití platformy Givt.cz, kdy při nákupu vašeho zboží nejdříve nejdete na tento odkaz, vyberete váš eshop a naši organizaci, kliknete dál, nemusíte se registrovat, nakoupíte a pár drobných z vašeho nákupu doputuje k nám. Vy přitom nezaplatíte NIC NAVÍC! A nebo si rovnou můžete nainstalovat doplněk, který vás na možnost tohoto příspěvku vždy upozorní!

Chcete, aby vám byla práce radostí?

Pokud umíte něco, co my ne, a rádi byste se o to s námi podělili, budeme rádi! Potřebujete si udělat praxi? Chcete nám pomáhat jinak? Jsme schopni se s vámi domluvit, jen napište a uvidíme!

Kontakt

Pro další informace ohledně darů a spolupráce pište na srnm@srnm.cz, rádi vám odpovíme a těšíme se!

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek